LIGHTING / Table lamps / Table lamp 16694497
nr 1669 4497
TABLE LAMP
1930-/40-tal. Height: 30 ca,
1930-/40-tal. Höjd: 30 ca
Condition: slitage
SEK 350
Monday December 16 2024
at 20:44:21
100 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr